Písek se utká se třetím Děčínem!

Polovina nadstavby je za námi a Králové stálé kralují výkonnostně horší skupině B. Jihočechy ale v sobotu čeká další nepříjemný soupeř, který se očkem poohlíží po možném předkole playoff. Jedná se o Děčín, který mohl už ve středu dýchat Benátkám na záda, ale ve vzájemném utkání se radoval celek z Benátek. Prodlouží Písek vítěznou sérii? To vše a mnohem více se dozvíme už tuto sobotu! Úvodní buly bude vhozeno v 17:00.

IHC Králové Písek

Hokejisté Písku pokračují ve skvělých výkonech a zelená vlna je aktuálně na hodnotě osm. Poslední utkání s Řisuty dospělo až do nastaveného času, ale v něm se ihned v první minutě prosadil bek Hanus, který vystřelil svému týmu bonusový bod. Krále drží především skvělá defenzivní činnost, která je navíc podpořena skvěle chytajícím Davidem Novákem.

HC Děčín

Děčínští hokejisté srdnatě bojují o postup do předkola playoff. Chybí jim ale šest bodů na druhou příčku, kterou aktuálně okupují Benátky nad Jizerou. Děčín má v ofenzivě rozhodně co nabídnout. Jména jako Tůma, Nezbeda, Faigl či Trávníček nahání všem soupeřům strach. První tři jmenovaní dokázali posbírat přes čtyřicet kanadských bodů. Bývalý extraligista Trávníček je aktuálně tři body od pokoření této mety. Branku pravidelně střeží velezkušený Lukáš Lavinger.

Poslední vzájemné utkání

Poslední vzájemný duel, který se odehrál v listopadu vyzněl lépe pro Mědvedy, kteří Písek přestříleli 6:3.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy