Písek stráví první únorový večer ve Slaném

Rozjetá písecká mašina bude o další ligové body bojovat proti nevyzpytatelným Řisutům. Buldoci totiž vždy dokáží svého soupeře pořádně potrápit a Písek se o tom nejednou na vlastní kůži přesvědčil. Hon za osmou výhrou v řadě započne ve středu v netradičních 19:30.

HC Řisuty

Řisuty figurují v nadstavbové skupině na páté příčce, ale výše již Buldoci zřejmě nevyšplhají, neboť čtvrtá pozice je už velmi vzdálená. Celek, který hraje domácí zápasy ve Slaném aktuálně střídá výhru s porážkou. Naposledy mužstvo z Řisut nebodovalo. V Děčíně uspělo v přestřelce domácí mužstvo. Produktivitu Řisut táhne ostřílený Vítězslav Bílek. V brankovišti dostává prostor Pánek.

IHC Králové Písek

Atmosféra v písecké kabině je dobrá, což potvrdil v rozhovoru i kapitán mužstva Lukáš Volf po posledním vyhraném duelu s Benátkami nad Jizerou. Jihočeši vyhráli sedmkrát v řadě a postupně upevňují první místo v nadstavbové skupině. Na druhé Benátky mají Králové šestibodový náskok, takže případné zaváhání by Krále z trůnu nesesadilo. Nejproduktivnějším hokejistou Písku je Jan Matiášek, kterému sekunduje již zmíněný Volf. Brankoviště střeží David Novák, který je ve skvělé formě a úspěšné deptá útočníky soupeřů.

Poslední vzájemné utkání

Na poslední vzájemný mač nevzpomínají Králové dobře. Utkání mělo dle prognóz dopadnout výhrou Písku, ale Buldoci předvedli solidní výkon a favorita přehráli 5:2. Tři body v tomto utkání zaznamenal Petr Janeček.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy