Písek začne přípravu doma s Příbramí. Utkání budou doprovázet hygienická opatření

Dlouhá doba čekání je u konce! Ve středu se totiž odehraje první přípravný duel před sezónou 2020/2021. Písečtí přivítají na svém ledě Příbram, která se v minulé nováčkovské sezóně pohybovala v horní části tabulky. Písek během pauzy nelenil a v týmu se odehrálo poměrně dost změn (nový trenér, vedení, hráči), kdežto u středečního soupeře to bylo úplně naopak. Pokud se chystáte navštívit středeční duel, tak si budete muset zakoupit vstupenku za 30 Kč na jedno utkání nebo zvýhodněnou na tři přípravná klání za 60 Kč. Utkání budou rovněž doprovázet hygienická opatření, která budou přesně zmíněna v posledním odstavci tohoto článku.

Králové z Písku po minulé a neúspěšné sezóně nehodili ručník do ringu. Do týmu přišel nový trenér a sportovní manažer Luboš Rob, oddělil se mládežnický hokej od dospělého, který převzalo nové vedení. A to vydalo jasnou zprávu – vrátíme písecký hokej tam, kam patří! Na trhu by se dal Písek označit jakožto nejaktivnější během přestávky. Do týmu se vrátil brankář Hauser, obránce Parýzek a útočník Jan Sýbek. Mezi novými tvářemi v písecké kabině je například Martin Matějček. Nutné je také zmínit příchod zkušeného útočníka a píseckého odchovance Tomáše Roda, který se k hokeji vrátil po roční pauze. Pokud si vše potřebné sedne, může se Písek pohybovat v horních patrech ligové tabulky.

Středočeši byli v minulém ročníku nováčci, avšak nebyli to žádní otloukánci! Po celou sezónu se pohybovali v horních patrech a trápili všechny týmy skupiny. Zaslouženě Příbram získala celkovou třetí příčku a nebýt zrušených vyřazovacích bojů, možná by hrála i o postup do vyšší soutěže. Jak bylo již zmíněno, tak v Příbrami se toho přes léto příliš neodehrálo. Příbram ohlásila do dnešního dne (3.8.) pouze jeden odchod (Jan Tlačil), ale ohlásila taky jednu přestupovou bombu – útočníka Michala Dragouna, který poslední sezónu působil v Hradci Králové.

Úvodní buly je naplánováno na 18:00.

DŮLEŽITÉ INFORMACE pro fanoušky před zápasem s Příbramí!

S ohledem na hygienickou situaci chceme i my zajistit bezpečné prostředí pro hráče i fanoušky. Pro VÁS, návštěvníky, bude platit pár jednoduchých pravidel.

- Vstup na zimní stadion v Písku bude možný jen hlavním vchodem z Výstaviště.

- U vstupu bude k dispozici dezinfekce.

- Na tribunách dodržujte rozestupy.

- Roušky nejsou povinné, avšak Krajskou hygienickou stanicí jsou doporučené.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy