Menu Další Zavřít Zavřít
Preview k zápasu
     04.01.2011       Petr Košatka

Po dvou kolech opět proti Kadani

Po týdnu se prvoligový kolotoč opět roztočí a písecké mužstvo čeká utkání na severu Čech. Soupeřem bude Píseckým aktuálně vedoucí tým skupiny B, SK Kadaň. Před Vánoci Písek proti stejnému protivníkovi naplno bodoval, podaří se proti Kadani ukořistit body také nyní. Více napoví středeční zápas, jehož začátek je naplánovaný na 18:00 a sledovat ho můžete pomocí serveru onlajny.cz.

SK Kadaň

Kadaň patřila k týmům, které až do posledního kola základní části bojovaly o lepší osmičku. V závěrečném kole však Severočeši zaváhali v Písku a následné vítězství Znojma přiřadilo Sportovní Klub Kadaně do kategorie slabších mužstev. Hrozby bojů o záchranu se však bát nemusí. V B skupině první ligy se totiž tyčí na samém vrcholu a pokud jí herí pohoda vydrží, čeká ji předkolo play-off.

K příliš velkým změnám v kadaňském mužstvu nedošlo. Z blízkého Chomutova přišli David Všetečka a Stanislav Mikšovic. První jmenovaný byl však společně s Jakubem Bauerem později vyměněn za Vladimíra Nováka. Novák v letošním ročníku první ligy oblékne už třetí dres. Perfektní bilancí si totiž řekl o šanci v ambiciózním Chomutově, kde by měl zatím strávit jeden kalendářní měsíc. Nejčerstvějšími posilami jsou Filip Seman, Marek Sikora, Martin Davídek a Tomáš Horna. Dalším útočníkem, který posílí kadaňskou ofenzivu je berounský Jaroslav Hafenrichter. Trenérem kadaňského týmu je pan Mikuláš Antonik.

Kanadskému bodování vévodí dvojice Václav Eiselt a Stanislav Mikšovic. Oba mají shodně 28 bodů a o tři bod za nimi je Ladislav Boušek. Nejtrestanějším hráčem je obránce Jakub Trefný, který si vysloužil 70 trestných minut. V týmu Kadaně působí také Martin Mazanec, který s hokejem začínal právě v Písku.

V brance Severočechů se protáčí dvojice brankařů. O jeden zápas méně odchytal Tomáš Závorka, třetí brankář karlovarské Energie. Vedl si však znamenitě a aktuálně drží úspěšnost na 93,71%. Dalším brankářem je Alexandr Hylák z Chomutova. Ten odchytal celkem 972 minut, zasáhl do patnácti zápasů a statisticky drží 2,53 branky na utkání.

Z kabiny IHC

Písečtí půjdou do středečního utkání ve stejném složení jako před týdnem, kdy podlehli na svém ledě táborskému celku. K žádným změnám na přelomu roku nedošlo, nikdo tým vedený trenéry Chlustinou a Míkou neopustil.

Oba celky v minulém kole

IHC KOMTERM Písek nastoupil doma proti Táboru (1:4) v této sestavě: Hrubec – Procházka, Kalečík, Vrablík, Výborný, Dietz, Vojta, Vomela, Všetečka – Heřman, Fadrný, Ježek – Ferebauer, Pšurný, Bauer – Kudrna, Dragoun, Polodna – Suja, Zdráhal, Slavík.

Tým SK Kadaň nastoupil ve Vrchlabí (1:4) v tomto složení: Hylák - Schmidt, Trefný, Szakal, Hlubuček, Mazanec, Révay - Brňák, Mužík, Fiala, Balázs, Charousek, Mikšovič, Mikula, Ton, Stoklasa, Boušek, Rohan, Eiselt.

Webové stránky soupeře

Více informací o kadaňském hokeji se můžete dozvědět na oficiálním webovém portálu našeho středečního soupeře - SK Kadaň

×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Kobra Praha
IHC Písek