Po týdnu opět do zbroje! Přijedou Klatovy

Písečtí odehrají další ligový mač až po týdnu, neboť sobotní duel s pražskou Kobrou byl odložen z důvodu výskytu virového onemocnění u celku z Braníku. Ve svém úvodním klání dokázal Písek zvítězit v prodloužení. Západočeši už nastoupili k ligovému zápasu celkem třikrát. Dva duely skončily smolně, výhru si Klatovy připsaly proti Chebu. Utkání Písek vs. Klatovy začíná tuto středu v tradičních 18:00.

IHC Králové Písek

Písečtí byli v létě jedním z nejaktivnějších týmů co se týče nových posil. Obměněný kádr s novým lodivodem v čele rozhodně působí na soupeře tak, že Písek letos nebude hrát na dně ligové tabulky. Úvodní zápas nové sezóny odehrál Písek doma proti Řisutům. Vyrovnaný duel došel až do prodloužení, ve kterém rozhodl o bonusovém bodu pro Písek David Matějka, který se v tomto utkání blýskl dvěma góly. V sobotu měl Písek sehrát mač v Praze proti Kobře, ale utkání se odložilo. Uvidíme, zda bude nucená týdenní pauza od zápasového vytížení na píseckých nějakým způsobem znát.

HC Klatovy

Tým plný mladých a nadějných hráčů, proti kterým se těžce hraje. Nějak takhle by mohla vypadat vizitka Západočechů v kostce. První utkání sezóny 2020/2021 pro ně ale nedopadlo šťastně, neboť prohráli vysoko 8:3. Druhé utkánídopadlo lépe, výhra 3:1 nad Chebem. V sobotu odehrál tým ze západu utkání na horké půdě v Havlíčkově Brodě. Vyrovnané utkání skončilo výhrou celku z Vysočiny 4:2. Klatovům bude hrát do karet velmi pěkná bilance proti Písku. Šestkrát v řadě se podařilo Klatovům nad Pískem zvítězit.

Poslední vzájemné utkání

Naposledy se tyto dva mančafty utkaly v polovině února. Klatovy si tehdy otevřely střelnici a cifra se zastavila na osmi přesných zásazích. Jedinou branku Písku v utkání vstřelil Jan Karbulka, který momentálně působí v juniorce Motoru.

Středeční zápas by už měla doprovodit také hudba, hymna a gólový song. Při prvním utkání tomu tak ještě z technických důvodů nebylo.