Pod Písecké hory míří smečka Vlků z Jablonce

Zpátky do práce. Po středeční euforii je třeba znovu obléct hokejové montérky a poctivě zabojovat o další důležité body do druholigové tabulky. Ukořistit je totiž chtějí i Vlci z Jablonce nad Nisou. Sobotní zápas začíná v 17 hodin.

Západní skupina 2. hokejové ligy má v sobotu 5. listopadu na programu 14. kolo. Králové z Písku se představí podruhé za sebou na domácím ledě. Po překvapivém skalpu Pirátů z Chomutova (4:3pp) budou chtít svěřenci trenéra Tomáše Matušíka přidat do vyrovnané tabulky další dílek skládačky.

Písek v posledních zápasech začal poctivě střádat bodíky a odlepil se od spodní části tabulky. V posledních kolech se žluto-modrý tým zabydlel v klidnějším středu. Kolem něj se to ale hemží týmy, které mohou pořadím míchat. Písek je v 16členné skupině devátý s 16 body.

Soupeř z Jablonce nad Nisou aktuálně drží 13. pozici s 12 body. Severočeši po čtyřech zajímavých výhrách v řadě, ta poslední přišla v prodloužení ve Vrchlabí, dostali dvě studené sprchy proti favoritům. První nepříjemný debakl schytal Jablonec doma se třetím Táborem, prohrál 15:3. Druhá vysoká porážka 9:3 následovala ve druhých v Letňanech.

Kanadskému bodování Vlků zatím vládne trojice Dušek, Plíhal, Strnad (18, 13 a 11 bodů). První jmenovaný má zkušenosti z nejvyšší i druhé nejvyšší české soutěže. Cenné zkušenosti předává týmu také matador Tomáš Plíhal, mladík Vojtěch Strnad už má také něco odehráno v Chance lize.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy