Poslední dva domácí duely jsou tady! Ve středu se v Písku ukáží hokejisté Chebu!

Oběma středečním aktérům již v letošní sezóně o nic nejde. Písek se vyhnul záchraně a Cheb ztrácí deset bodů na příčku, která zaručuje předkolo play-off. Oba celky ale ještě nic nevypouští. Písek v sobotu trápil favorita z Benátek až do poslední chvíle a Cheb sahal po bodech v Kralupech. Domácí utkání vypukne v 18:00.

IHC Králové Písek

Po senzační lednové šňůře to vypadalo, že budou Králové bojovat o první dvě příčky v nadstavbové skupině. Pak se ale mašina na body zadrhla a Písek si začal připisovat jednu porážku za druhou a musel se začít ohlížet, aby náhodou ještě neskončil poslední. To se ale nestalo a Písek uhrál předposlední flek v tabulce. Nejčastěji bodujícím hokejistou IHC v nadstavbové části je kapitán Lukáš Volf, kterému sekunduje jeho parťák z elitní formace Jan Matiášek.

HC Stadion Cheb

Jak již bylo avizováno, tak chebským hokejistům již taky o nic nejde. Aktuálně mají na kontě tři prohry v řadě, když nestačili na Benátky, Řisuty a Kralupy nad Vltavou. Mezi nejproduktivnější hráče Chebu patří duo Michael Čejka – Radek Prošek.

Poslední vzájemné utkání

V posledním lednovém dnu odcestoval tým Písku do Chebu, kde v první třetině udeřilo domácí mužstvo. Jihočeši skórovali až v závěrečné periodě, a to pouze jednou. Stadion Cheb si tak připsal vítězství 3:1 po gólech Čejky, Krutiny a Rozhona. Za Písek se trefil centr Koupal.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy