Pozor! Do královského města se řítí Piráti!

Třinácté kolo 2. ligy zanese chomutovské Piráty na písecký zimní stadion. Utkání s těžkým soupeřem, který je pasován do role favorita celé ligy startuje tuto středu v 18:00. Fanoušci se mohou těšit na legendární nerozlučná dvojčata Viktora Hübla a Františka Lukeše.

IHC Králové Písek

Písečtí v posledních čtyřech kolech sbírali body, avšak stopku dostalo mužstvo od zlatonosné řeky Otavy od Vrchlabí, které svého soka přehrálo 5:2. Aktuálně se celek z jihu nachází na desáté příčce se čtrnácti bodovým ziskem. Písecké mužstvo táhne především elitní formace ve složení Prášek – Volf – Matiášek. Všichni jmenování se nacházejí na prvních třech příčkách produktivity týmu. Z obranných řad se nejčastěji prosazuje Hanus.

Piráti Chomutov

Chomutovští hokejisté hrají v horní části tabulky a celkově se nacházejí na krásné páté pozici s pouhou dvoubodovou ztrátou na třetí Tábor. Piráti v posledních kolech drancovali ve Slaném, kde rozstříleli Řisuty 13:1 a vyšlápli si i na Tábor. V posledním kole ale byl útok Pirátů odvrácen Ústím nad Labem. Produktivitě vládne Roman Chlouba, kterému na záda dýchají hokejisté ošlehaní extraligou – Viktor Hübl a František Lukeš. Z defenzivních valů nejčastěji bodově přispívá Havel.

Poslední vzájemné utkání

Naposledy se Písek a Chomutov střetli před více než deseti lety v rámci posledního kola první ligy. Jihočeský celek svého soka trápil až do samostatných nájezdů, ve kterých se radoval celek z Chomutova. Tři body v tomto utkání zaznamenal legendární hokejista Tomáš Nouza.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy