Připíšou si Králové sedmou výhru v řadě, nebo jim stopku vystaví Benátky nad Jizerou?

Domácí áčko čeká v sobotním souboji tým z Benátek, pro oba celky je to důležitý zápas, ve kterém chtějí uspět, bojovat se bude o průběžné první a druhé místo v nadstavbě skupiny B. Žluto-modří již s tímto soupeřem sehráli dvě kola v základní části a oba dokázal Písek nakonec vyhrát. Kdo se bude radovat u Otavy? Úvodní vhazování je plánováno od 17 hod.

IHC Králové Písek

Jihočeši si postupně svými výsledky vypracovali ve sk. B první místo se ziskem 53 bodů. V lednu, co odehráli šest posledních bojů nepoznali prohru, postupně se jim podařilo porazit Jablonec 4:3 a 5:3, Kobru 5:1, Klatovy 4:2, Hronov 3:0. Šestý zářez se zrodil na kluzišti Chebu, kde hráči od Otavy svého soka překonali poprvé v sezóně a odvezli si výhru 3:5.

HC Benátky nad Jizerou

Na konci základní části měly sérii 5 proher, kdy od 26.-30.kola vyšly bodově na prázdno. Výhru si postupně připsala Kobra, Tábor, Ústí, Cheb a Vrchlabí.

V nástavbě smůlu prolomily a ze 4 odehraných střetů mají 3 výhry s Chebem 3:2, s Jabloncem 7:4, Hronovem 5:1. Jediná prohra v prodloužení byla na ledě Klatov konečným výsledkem 5:4. Nyní drží benátští hokejisté v nadstavbě skupiny B druhou příčku s 50 body.

Vzájemné zápasy:

4.kolo - Benátky x Písek - 2:5.

18.kolo - Písek x Benátky - 2:1.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy