Prodlouží písečtí hokejisté vítěznou šňůru?

Naši hokejisté prožívají dobré časy. Čtyři výhry v řadě proti soupeřům, jako je Ústí nad Labem, Olomouc, či Hradec Králové jsou úctyhodné. A může být ještě lépe, když v sobotu u Otavy získáme další body. Píseckým se tentokrát do cesty postaví Beroun.
Berounský tým neprožívá nikterak oslnivé období. Z deseti posledních střetnutí vytěžil pouhých devět bodů a po nečekaně rázném vstupu do letošní sezony se ponořil až pod hranici elitní osmičky. Na důležité osmé místo (zaručující účast v play-off) ztrácí již devět bodů.

Ani jeden ze tří vzájemných zápasů mezi Pískem a Berounem neskončil větší výhrou než o dva góly. První vzájemný zápas nepřinesl nikterak oslnivý duel. Pro Medvědy byl ale důležitý zisk tří bodů, za těsnou výhru 2:1.

Píseckým se odveta v Komterm aréně podařila. V první třetině skóroval Všetečka a čtyři vteřiny před koncem Kafka. Ve druhé části Beroun snížil na rozdíl jediné branky. Píseckým se ovšem podařil vstup do závěrečné třetiny, kdy na 3:1 zvyšoval Šperger. Tento stav svítil na ukazateli skóre i po šedesáti minutách.

Ani ve třetím vzájemném utkání se diváci nedočkali brankových hodů. Berounští se sice dostali v páté minutě do vedení, to bylo ale ze strany domácích vše, branky dávali už jen Písečtí. Nedorost, Žovinec a Nouza rozhodli o výhře Písku 3:1, po třetinách 1:0, 0:1, 0:2.

IHC KOMTERM Písek se v posledním zápase představil na ledě Olomouce (kde vyhrál 3:2) a nastoupil v této sestavě: Sedláček – Havran, Všetečka, Žovinec, Pavlíček, Vráblík, Lukáč, Dvořák, Kanov – Nouza, Melka, Kudrna – Antončík, Luňák, Nedorost – Polodna, Šperger, Mrkvička – Ferebauer, Vaniš, Suja.

HC Berounští Medvědi naposledy odehráli domácí duel, proti Třebíči (Medvědi soupeři podlehli 0:2) a nastoupili v tomto složení: Slipčenko - Beňovič, Špelda, Jebavý, Hertl, Veselý, Nedvěd, Malý, Soldán, Besser, Švagrovský, Palaščák, Kupec, Stromko, Vlček, Přibyl, Doležal, Poletín, Žalčík, Forman, Klhůfek.

Jiří Hašek ; 87
Vojtěch Sedláček - 91,75 %; Vratislav Vajner - 100% úspěšnost brankáře Dominik Furch - 92,20%; Robert Slipčenko – 91,26%
Vojtěch Sedláček - 2,72; Vratislav Vajner- 0,00 průměr inkas. branek Dominik Furch – 2,50; Robert Slipčenko – 3,31