Proti Chebu i s novou tváří v obraně

V sobotu 16. října od 17 hodin odehrají písečtí hokejisté další domácí utkání. Sérii duelů u Otavy završí střetnutí s nepříjemných Chebem. Souboj tabulkových sousedů slibuje ostrou bitvu o důležité druholigové body.

Stadion Cheb má zatím 11 bodů a drží před Pískem páté místo v tabulce. Naposledy odehrál vyrovnané utkání s Řisuty. Zatímco Písek ztratil zápas se stejným soupeřem v prodloužení (2:3), Cheb doma porazil totožným výsledkem Středočechy v základní hrací době.

Tabulku střelců Chebu zatím vede s pěti góly aktivní Adam Křemen. Sekunduje mu třígólový David Holub a stejný počet nastřílených branek mají na kontě Martin Trapl a Radek Prošek.

Obranné řady píseckého A-týmu posílí formou hostování 20letý bek Jiří Najman. Naposledy působil v Havlíčkově Brodě, v Písku už si zahrál jako junior budějovického Motoru. Nastoupit by měl už v sobotním utkání proti Chebu.

Sestava Chebu z posledního zápasu: HC Stadion Cheb: Kašpar (Vecka) – Zavřel, Kořán, Vápeník, Strýček (C), Leština (A), Stejskal (A) – Prošek, Troška, Holub, Kuluris, Křemen, Fečo, Šťastný, Kropáček, Hafijanič, Krutina, Krejsa, Trapl, Novotný.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy