První prosincová sobota zavede Písek na Kobru

V rámci 23. kola čeká písecký druholigový A-tým čeká výjezd do hlavního města. Místo adventních radovánek a třeba návštěvy vánočních trhů ale hráči z královského města nazují výstroj a oblečou výstroj. Čeká je utkání na pražské Kobře, které začíná od šesti hodin odpoledne.

Poslední vzájemné setkání obou celků bylo určitě příjemnější pro hochy z jihu Čech. Ti na domácí půdě favorita zaskočili a porazili ho 6:4. Od té doby šly ale výkony píseckých Králů dolů a na jejich bodové konto přibyla jen výhra proti celku China Golden Dragon.

Ve středu k tomu všemu navíc přišla ještě nepříjemná výchovná facka od lídra z Příbrami, který si u Otavy zastřílel a vyhrál jednoznačně 10:2. Kobra Praha naopak zvládla náročný obrat na ledě nepříjemných Klatov, když v závěru otáčela zápas na 4:2.

V posledních dvou duelech tak mohli písečtí fanoušci registrovat alespoň nová jména v sestavě. Po dlouhé rekonvalescenci se vrátil šikovný bek Dominik Bílek, v dresu Písku naskočil obránce Michal Sivek, který má zámořské kořeny. A ze zahraniční zkoušky vrátil i obránce Roman Tintěra.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy