Menu Další Zavřít Zavřít
Ohlasy k zápasu
     20.01.2011       Martin Huťťan

Stanislav Polodna: Doufám, že nám dvě výhry v řadě prospějí

P í s e k - Mužstvo IHC KOMTERM Písek vyhrálo dva zápasy v řadě. Nejprve si přivezlo tři body z ledu Benátek a poté na domácím ledě zdolalo celek Vrchlabí. Nejen na pozápasové dojmy jsme se ptali Stanislava Polodny.

Začneme klasicky, jak hodnotíte dnešní utkání?

Já si myslím, že jsme dnes dobře bojovali. Ze začátku jsme sice měli trochu nervózní nástup a prohrávali jsme 0:1, poté jsme to ale dokázali otočit. Na začátku třetí třetiny jsme dostali gól na 2:2 a potom se mi povedlo dát rozhodující gól na 3:2. Bylo to hodně vydřené utkání.

Jak byste popsal svůj rozhodující gól?

Vyjel jsem ze střídačky a Jan Fadrný mi kotouč pěkně nahrál do jízdy. Poté jsem jel sám na bránu a uviděl jsem, že brankář hostů má mezírku mezi betony, tam jsem zamířil a povedlo se mi skórovat.

Jak moc veliký vliv na atmosféru v kabině budou mít dvě výhry v řadě?

Já si myslím, že se to hodně změní. Většinou jsme v sezóně prohrávali a já si nevzpomínám, že bychom letos vyhráli dva zápasy v řadě. Doufám, že nám to prospěje a že se odrazíme k lepším výsledkům. Ještě se pokusíme dostat se na příčky zajišťující setrvání v první lize i pro příští sezonu.

Takže si myslíte, že Písek má ještě šanci vyhnout se baráži?

Teoretickou šanci určitě. Kdybychom vyhráli všechny zápasy a týmy před námi, jako jsou Chrudim nebo Tábor, svoje utkání prohráli, tak si myslím, že šance ještě je.

Jak se ti hraje se spoluhráči v lajně? (Polodna, Bauer, Jiří Kudrna)

Mně se s nimi hraje výborně. Ze začátku nám to moc nešlo, asi tak dva nebo tři zápasy, i přesto nám dal trenér důvěru a myslím si, že nyní nám to dost klape.