Středeční večer ozdobí derby mezi Pískem a David Servisem

Druhá liga je v plném proudu a naše hokejisty čeká další velice třaskavý duel. Písek pojede do Českých Budějovic, aby se utkal s velmi nepříjemným soupeřem. Zápasy s David Servisem pravidelně přinášejí mnoho branek a rovněž mnoho šarvátek doprovázenými četnými vyloučeními. Do utkání půjdou domácí jakožto favorité, ale klání tohoto typu bývají většinou plná překvapení, která mohou vyloučit jakékoliv předzápasové prognózy.

IHC Králové Písek

Písečtí hokejisté figurují na předposledním místě s poměrně velkou ztrátou na šestý David Servis. Písku se v aktuálním ročníku příliš nedaří a poráží především tragický celek z Číny. Občas přijde nějaké to překvapivé vítězství, když například žluto-modří porazili Kobru z Prahy. Co se posledních utkání týče, tak Písek padl v sobotu vysoko s Klatovy, předtím vyzrál na již zmíněnou Čínu a začátkem ledna prohrál s Kobrou a s Příbramí. Nejproduktivnějším mužem v píseckém dresu je Lukáš Bednařík.

David Servis ČB

Celek z jihočeské metropole okupuje šestou příčku skupiny a na páté Klatovy ztrácí sedmnáct bodů. Do roku 2020 vstoupil překvapivou výhrou 6:4 nad Kobrou, ale následovala dvojí porážka. Nejprve si na David Servisu smlsl Kolín a o pár dní později je těsně přehrál celek z Klatov. Poslední utkání sehrál David Servis s Čínou, kterou porazil vysoko 11:0. Nejproduktivnějšími hráči ČB jsou Tejko s Šulčíkem, kterým značně sekunduje Vak.

Jak již bylo řečeno, tak David Servis půjde do utkání jako favorit, ale uvidíme, co nám šedesát minut hry přinese. Utkání začíná v 18:00 v Pouzar Aréně.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy