Třetí měření sil. Do Písku dorazí Letci

Herní příprava píseckých druholigových hokejistů běží na plné obrátky. Dva dny po domácí výhře nad českobudějovickým David Servisem (4:2) se svěřenci trenérů Herra a Šrámka postaví na domácím ledě pražskému celku HC Letci Letňany. Zápas začíná ve středu 15. srpna v 18 hodin.

Písek zatím v srpnu odehrál dva zápasy s hokejovým klubem David Servis České Budějovice. V obou případech se z výhry radovali písečtí hokejisté, když v Pouzar aréně vyhráli 5:3 a na domácím ledě 4:2. Zatím neproduktivnějším hráčem je v přípravě útočník Roman Jabůrek, který má za dva zápasy bilanci 3+1. Nejlepším nahrávačem je zatím mladík Adam Novák se čtyřmi asistencemi. Vrásky na čele přidělal trenérům útočník Josef Urbanec, který v průběhu druhého utkání odstoupil se zraněním. Ze stejného důvodu nenastoupil ani hokejový obojživelník Jan Polata.

Letci z pražských Letňan odehráli zatím jeden přípravný zápas. Tým, který byl v minulé sezóně druholigovým nováčkem se těsně nedostal do play-off, vyhrál na ledě pražské Kobry 6:5. Letci přitom nemají lehké spaní. Na svém webu popisují, že sestavu skládají zatím hodně improvizovaně. Čeká se totiž na hráče z juniorek extraligových klubů, kteří se ve svých týmech nevejdou do kádru. Letci navíc přišli i o sehranou gólmanskou dvojku Pírs - Hamalčík, která je podle všeho na zkoušce v prvoligové Kadani. V utkání proti Kobře se trefili dvakrát Kučera, jednou Švarc, Chlouba, Bílek a Doležal.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy