Třicáté kolo klepe na dveře, Králové vyzvou Kobru

Základní část utekla jako voda a naše hokejisty čeká poslední zápas na domácí půdě. Na něj přijede ve středečním podvečeru celek z hlavního města, který bude v roli favorita. První vzájemný duel dopadl lépe pro Kobru. Jak dopadne odveta? Úvodní buly je plánováno na 18 hod.

IHC Králové Písek

Jihočechům patří 11.místo s 38 body. Soupeři, kteří jsou tabulkově pod nimi už je neohrozí. Pokud by se žluto-modrým podařilo udolat zítřejší tým v základní hrací době a Cheb nebo Benátky by nezvítězili, mohli by Králové poskočit na desátou či devátou příčku. Ze tří posledních utkání mají hráči od Otavy dvě prohry s Buldoky 5:2 a Piráty 6:2. Jednu výhru dovezli od Vlků, kde dokázali otočit nepříznivý vývoj z 3:0 na 3:4.

Domácí A-tým se bude muset obejít bez několika opor, na konci roku skončilo hostování nejlepšímu střelci a útok tak opustil Lukáš Prášek a vrátil se zpět do Tábora. Další odchod oznámil Lukáš Bednařík, který by chtěl oblékat dres Příbrami. Jako poslední z týmu odešel také Alex Cohen, ten se vrací zpět do USA.

HC Kobra Praha

Hostující výběr je před posledním kolem základní části na 7. postu se 47 body. Šestý celek z Vrchlabí už nepřeskočí, ztrácí na ně 7 bodů. Jediný, kdo by mohl ještě zasáhnout ve změně pořadí je Most, ten má 44 b., musel by vyhrát a doufat, že Pražané nebudou bodovat u Otavy. Kobře stačí dovézt 1 bod a svoji pozici uhájí. Ze tří posledních bojů přehráli Hronov 5:1, druhá výhra v řadě se zrodila na ledě v hlavním městě 4:1 proti Klatovům. Následoval střet s Řisuty, ty překvapivě porazily hokejisty s hadem ve znaku 5:2 na svém ledě.

Vzájemné zápasy:

15.kolo Kobra Praha x Písek - 3:1.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy