Uprostřed týdne čeká Krále domácí Kadaň

Ve středečním 10. kole odcestují naši hokejisté do Kadaně. Z dosavadních výsledků do tohoto zápasu půjdou Jihočeši v roli papírového favorita. Vyhrají? Nebo je kadaňský výběr zaskočí a body zůstanou na jejich ledě? Úvodní buly je plánováno na 18 30 hod.

SK Kadaň

Nováček v letošní sezóně dokázal zvítězit jen ve 2 případech z celkových 9 zápasů. V prodloužení porazil Děčín 4:3 a Kralupy 3:2 a zaznamenal tak dvě výhry v řadě. Následoval boj ve Vrchlabí, kde padli 6:2. V dalším klání se představili před vlastním publikem, kde těsně nestačili na Hronov 3:4. Třetí prohra v řadě se zrodila v 9. kole, kde domácí Benátky nedaly soupeři šanci a přehrály ho 9:1.

Kadaň je na posledním místě se 4 body. Na předposlední Řisuty ztrácí 3b.

Nejproduktivnějším hráčem týmu je Vladislav Vrtek (2+7).

IHC Králové Písek

Hostující výběr ze stejného počtu odehraných bojů má na svém kontě 5 výher, kdy porazili Vrchlabí, Benátky v prodloužení, Most, Cheb a Kralupy. A čtyry prohry s Děčínem, Kobrou, Ústím a s domácím Hronovem, který je v posledním kole zdolal na svém kluzišti jasně 6:1.

Písečtí jsou na průběžném 8. místě se 14 body, stejně mají i Benátky, které drží 7. post. Na vedoucí duo Tábor a Příbram ztrácí 7 bodů.

Nejvíce kanadských bodů má Jan Radoš (3+7).