V KOMTERM areně zakončí svou jihočeskou šňůru Kolínští Kozlové

P í s e k - Hokejisty od řeky Otavy čeká tuto středu zápas s Kolínskými Kozly. Kozlové momentálně okupují šestou příčku tabulky a v posledních dvou zápasech se jim nebývale dařilo - vyhráli v Jindřichově Hradci a doma znemožnili oslabené Milevsko 5:0. Jak si poradí se svou další jihočeskou štací, suveréním IHC KOMTERM bude k vidění v písecké KOMTERM areně, ve středu 14. října od 18 hodin.

Kolínští se nemusí chystat do suverénně vedoucího Písku s úplně skromnými ambicemi. V současné době se jim totiž v konfrontaci s jihočeskými celky daří. Na vajgarském ledě zvítězili sice velmi těsně, když v děvětapadesáté minutě na 4:3 zvýšil nejproduktivnější "Kozel" Kubát. V sobotu na svém ledě přivítali Milevsko, které porazili velmi jasným výsledkem - 5:0. Momentálně drží Středočeši již třízápasovou vítěznou šňůru, neboť před utkáním v Hradci porazili v prodloužení i Pelhřimov.

Posilněni dvěma výhrami a zlepšujícími se výsledky by rádi Píseckým přivodili první újmu na bodech v letošní sezoně. Starosti jim ovšem dělají nejproduktivnější hráči IHC KOMTERM Petr Šulčík a Vladimír Novák, naopak vzájemná bilance z loňských duelů může posílit naděje hokejistů s hlavou kozla na prsou na bodový zisk. Nejprve v Písku přišli o bod až v poslední minutě (2:3), v Kolíně se před rokem hrálo také těsně 3:2 a dva body za výhru v prodloužení brali domácí.

Sestava SC Kolínští Kozlové v minulém utkání: Blažek – Nedbal, Tondr, Pýcha, Morkes, Rejthar, Kopecký – Mejzr, Pospíšil, Skokan – Nekvasil, Pomichálek, Jonáš – Čtvrtečka, Kubát, Manhart