Ve středu poprvé doma! K řece Otavě přijede Kobra

Králové se poprvé v této sezóně představí před vlastním publikem! Po sobotní výhře nad Hronovem čeká na písecké hokejisty těžká výzva v podobě pražské Kobry, která svůj úvodní duel taktéž zvládla. Utkání vypukne na píseckém zimním stadionu v tradičních 18:00. Těšíme se na vás!

IHC Králové Písek

Krále čekala ihned v prvním kole daleká cesta až do Hronova. Poslední tým druhé ligy minulého ročníku trápil písecké hokejisty, ale i díky skvělému brankáři Křížovi dokázal Písek zvítězit 3:1. Premiérovou trefu v sezóně 2023/2024 zaznamenal novic Rousek. K němu se přidali Koupal s Matiáškem. Ve středu ale čeká na svěřence kouče Trummera těžká výzva, neboť přijede ambiciózní Kobra Praha, v jejímž týmu už opět válí Kamil Bříška.

HC Kobra Praha

Kobře byl přiřčen v prvním kole soupeř z Benátek. Benátští hokejisté vedli o jednu branku až do třetí periody, avšak v posledním dějství se rozjel brankostroj pražského týmu, který si nakonec vystřílel výhru 3:2. Během tří minut se postupně prosadili Houška, Šteiner a již zmiňovaný Bříška. Je jasné, že tato ofenzivní mašina bude opět atakovat ty nejvyšší příčky produktivity. Prosadí se bodově i proti Písku? To se dozvíme již ve středu!

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy