Všichni na zimák! Písek uvidí záchranářský souboj

Poslední kolo základní části 2. ligy nabídne pikantní a velmi důležitý souboj. Na led Písku, který zanechal i přes těsnou prohru 5:6 velmi dobrý dojem v derby s Táborem, přijedou Řisuty. Oba týmy spolu svádějí souboj o to, kdo se vyhne skupině o záchranu, kterou bude hrát poslední tým. Písku stačí získat jeden bod, protože má tříbodový náskok, ale má také horší vzájemné zápasy.

Očekává se nejvyšší divácká návštěva sezony, proto prosíme diváky a fanoušky, aby dorazili na zimní stadion pokud možno v předstihu a vyhnuli se frontě těsně před začátkem utkání. Zápas začíná v 17 hodin, pokladna u Výstaviště bude otevřena už od 16 hodin. Otevřena už bude i restaurace. Přijďte podpořit písecký mladý tým v co největším počtu! Podpora fanoušků bude velmi důležitá!

IHC Králové Písek

Drží sedmou příčku s 35 body. Z posledních tří bojů o další cenné body jeli naši hokejisté bojovat na led soupeřů, jako první nestačili v Kotlině 6:4, poté vyválčili Králové důležitý bod v prodloužení v Klatovech, kde nakonec prohráli 7:6. Předposlední kolo základní části jel Písek do nedalekého Tábora, kde s vedoucím týmem celé tabulky svedli velkou bitvu, která nakonec dopadla lépe pro hráče od Jordánu a vyhráli těsně 6:5.

Z domácích se ze zadních řad daří Stanislavu Doskovi a Danielu Dudáčkovi. V předních liniích sbírá pravidelně body duo Jan Sýbek a Jakub Čížek.

HC Řisuty

Jsou na posledním místě se ziskem 32 bodů. Od poloviny února odehráli další tři kola, kdy na svém ledě porazili Klatovy 4:2 a Cheb 6:2. Ve venkovním boji na ledě Kohoutů padli 3:0.

Za Buldoky je nejvíce na ledě vidět z obrany Řepka (5+15) a Matula (2+11). Z útoku je to Patyk (29+20) a Janeček (15+14).

Vzájemné zápasy:

7.kolo - Písek x Řisuty 2:3p.

14.kolo - Řisuty x Písek 5:4.

21.kolo - Řisuty x Písek 5:4.

28.kolo - Písek x Řisuty 5:2.

35.kolo - Řisuty x Písek 5:4.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy