13.11.2004 Beroun vs Písek 2:3p 0 1 1 +2 0

Celkem   Nejvyšší soutěž ČR                   0  0  0  0   0

Články o hráči

Aktuální zprávy
pá 18.2.2022

Královská družina vyrazí do Klatov!

V sobotu čeká na svěřence trenéra Filipiho další silný soupeř, který se aktuálně nachází na páté pozici. Jihočeši ale na Klatovy v této sezóně umí, a tak se dá očekávat další nabitý duel plný gólů. Utkání začíná v 17:30.

Zápasy
st 19.2.2020

Písečtí hokejisté nestačili na silný Kolín

Na led domácího výběru přijel uprostřed týdne druhý celek z Kolína. Hosté se v úvodní třetině ujali rychlého vedení 2:0. Písečtí dokázali snížit na konci prvního dějství. Ve druhé části zvýšili hosté o jeden gól. V poslední třetině Kozlové kontrolovali hru, kdy ještě dokázali zvýšit svůj náskok o dvě další branky. Jihočechům se již podařilo dát jen jeden gól, který stačil na konečný výsledek 2:5. Hokejisté z Kolína si tak připsali další důležité body a vyskočili na první místo tabulky Střed.

Mládežnický hokej - zápasy
pá 7.9.2012

Starší dorost získal hned na úvod soutěže tři body

Písek/Pardubice - Písečtí starší dorostenci odstartovali extraligovou soutěž výhrou v Pardubicích 5:3. Utkání zhodnotil Písecký trenér Roman Heindl. Hned zítra se písecké mužstvo představí poprvé před zraky svých fanoušku proti Hradci Králové.