7.3.2017 Písek vs Kobra Praha 1:3 0 0 0 0 0
22.2.2017 Havl. Brod vs Písek 1:3 0 0 0 0 0
4.2.2017 Pelhřimov vs Písek 4:8 0 0 0 0 0
25.1.2017 Žďár nad Sázavou vs Písek 7:2 0 0 0 0 0

Články o hráči

Mládežnický hokej - zápasy
včera

Junioři deklasovali Chrudim, rozhodla první třetina

K desátému kolu Ligy juniorů zavítala na písecký zimní stadion Chrudim. Začalo se poměrně zostra, když se ani ne po minutě hry prosadil Kreuzman. Následovala přestřelka, na kterou vždy Chrudim našla ráznou odpověď. Hostům se podařilo pouze dvakrát udržet krok se soupeřem, ale pak následovala krutá potence píseckých hráčů, kteří po první periodě odešli do kabin za stavu 7:2. Hokejisté od zlatonosné řeky Otavy přidali v prostřední části další dvě branky, Chrudim ve třetí třetině pak jedním vstřeleným gólem umírnila i tak vysokou porážku 9:3.

ne 3.10.2021

Dorostenci nadělili patnáct branek Českým Budějovicím!

Dorost Písku zažil dva velmi povedené zápasy. Nejprve na domácím ledě deklasoval Strakonice a v následujícím kole se postaral o další show, když českobudějovickému týmu HC DMM nadělil patnáct branek. Brankář Písku Císař inkasoval pouze jednou. Nejproduktivnějším hráčem byl Hlaváček, který nasázel pět branek a postaral se o dvě gólové nahrávky.

Preview k zápasu
čt 23.9.2021

Druhé venkovní utkání odehrají Králové proti Kobře!

Máme za sebou dvě odehraná kola a oba aktéři sobotního duelu mají na kontě tři body. Písečtí hokejisté nezvládli první zápas proti Chebu, ale ve středu před vlastními fanoušky deklasovali Příbram. Kobra rovněž nezvládla první utkání sezóny, když padla proti Kohoutům z Tábora 5:1. Zaváhání však bylo napraveno vysokou výhrou proti Řisutům. Úvodní buly bude vhozeno v 18:00.