14.9.2016 Nymburk vs Písek 5:2 0 0 0 0 0
10.10.2015 Trutnov vs Písek 4:3 0 0 0 0 0
3.10.2015 Havl. Brod vs Písek 5:0 0 0 0 0 0
28.9.2015 Písek vs Jindřichův Hradec 11:0 0 0 0 0 0

Články o hráči

Aktuální zprávy
před 3 dny

Lukáš Volf: Konečně to mělo koule

Nejlepším hráčem Písku byl po výhře 8:3 nad Klatovy vyhlášen útočník Lukáš Volf. V utkání nasbíral dvě trefy, přičemž jedna byla v oslabení. Navrch přidal hned čtyři asistence. Jeho ohlasy můžete vidět a slyšet v tradičním videorozhovoru.

Mládežnický hokej - zápasy
čt 18.11.2021

Juniorka prohrála druhé utkání v řadě, Chrudim pálila ostrými v oslabení

Výlet do Chrudimi nedopadl pro svěřence trenéra Volfa vůbec šťastně. Po první periodě vedl celek z Chrudimi již 3:1 a na písecké Krále čekalo náročné dotahování. Chrudim si ale zkušeně utkání pohlídala a opanovala duel. Velmi špatně odehrálo písecké mužstvo přesilové hry, byť jednou skórovalo, ale tři inkasované branky při vlastní přesilovce je opravdu hodně. Jihočeši ale i přes dvě porážky za sebou vévodí své skupině s náskokem sedmi bodů na druhou Chrudim, která se právě po výhře nad Pískem dostala před Kobru.

ne 7.11.2021

Junioři i potřetí v sezóně porazili Havlíčkův Brod!

V neděli v poledne pokračovala Liga juniorů. Toto kolo poslalo mladíky z Havlíčkova Brodu na led prvního Písku. Po první třetině vedl domácí tým 1:0, ve druhé třetině jsme byli svědky gólových hodů. Celek z Vysočiny dokázal stáhnout náskok Písku na jednu branku, avšak Králové dokázali rázně odpovědět. Svěřenci trenéra Volfa v závěrečné dvacetiminutovce žádné drama nepřipustili a zvítězili tak 7:3.