18.2.2023 Benátky vs Písek 4:5p 1 1 2 0 0
11.2.2023 HC Wikov Hronov vs Písek 7:5 0 2 2 0 0

Články o hráči

Aktuální zprávy
pá 1.3.2024

Jan Radoš: V nadsvatbě nám chyběly zkušenosti a síly

Neproduktivnější obránce Králů Jan Radoš byl i v letošní sezoně jedním ze základních stavebních kamenů sestavy a potvrdil to i bodovým přísunem. Urostlý bek Písku se ohlédl za utkáním s Chebem (1:2pp) i celou nadstavbou.

st 28.2.2024

Drama s Chebem rozlousklo až prodloužení

Souboj týmů, kterým již o nic nejde nabídl vyrovnanou podívanou. Po šedesáti minutách byl stav nerozhodný 1:1 a v prodloužení se štěstí usmálo na hostující mančaft. Utkání bylo zbytečně kouskované hlavně kvůli trestům a hromadě Icingům. Za domácí se prosadil obránce Radoš. Skvělé zákroky v brance předváděl junior Císař.

st 10.1.2024

Písek skolil dalšího favorita!

Jihočeši v novém roce ožili a po fantastické výhře nad Děčínem si svěřenci kouče Mazance připisují další tři body! Vypjatý mač proti Příbrami byl vyrovnaný až do samotného závěru, avšak skvělý výkon týmu podpořen brankářem Dvořákem vynesl těsné jednobrankové vítězství. Na střeleckou listinu se postupně zapsali Matiášek, Pouzar, Volf a obránce Radoš.