Menu Další Zavřít Zavřít
REPORT ZÁPASU
     03.10.2012       Karel Filas, Zdeněk Kamínek ml.

Písek se vrací ze severu Čech bez bodu

Ústí nad Labem - V rámci osmého kola první ligy se svěřenci Jindřicha Setikovského vypravili do ústecké Zlatopramen Areny. Už po dvanácti minutách se ujali vedení zásluhou Petrušky a po první třetině opouštěli led za lichotivého nerozhodného stavu. Navzdory tomu po celých šedesát minut určovali tempo hry Ústečtí Lvi, kteří nakonec jasně zvítězili.
8.kolo, středa 3.10.2012, 17:30, Zlatopramen Arena
(2:2, 3:0, 2:0)

Ohlasy trenérů

Jaromír Šindel (HC Slovan Ústečtí Lvi): "Do utkání jsme vstoupili nezodpovědně. Zlepšili jsme se až se druhou třetinou, kdy jsme Písek začali přehrávat. Zápas se zlomil třemi rychlými brankami v prostředním dějství, závěr už se pouze dohrával. Ondřej Havlíček je po zranění, v Plzni není momentálně tolik vytížený. V létě pořádně netrénoval a potřebuje hrát. Obléct ústecký dres by měl i v sobotu proti Berounu."

Jindřich Setikovský (IHC Písek): "Chtěl bych soupeři k vítězství pogratulovat, ve středečním utkání byl jasně lepší. My jsme si nedokázali vytvořit šance. V ofenzivě jsme nebyli nebezpeční, dva góly jsme vstřelili z ničeho. První třetinu jsme uhráli 2:2 jen díky skvělému výkonu brankáře Mazance. Spoustu gólů chytil, jsem stoprocentně přesvědčený, že gólman za většinu obdržených branek nemohl. Tahali jsme po celý zápas za kratší konec, bylo to bez šance. Hru jsme po druhé třetině zkusili otevřít, ale proti Slovanu to nebylo jednoduché. Lvi nás nadále přehrávali, dostávali se do dalších a dalších brankových příležitostí."