Menu Další Zavřít Zavřít
REPORT ZÁPASU
     20.02.2013       Petr Košatka, Pavel Šácha

Fakta a ohlasy z utkání v Benátkách nad Jizerou

V pondělní derniéře základní části dokázali doma zvítězit s Havlíčkovým Brodem, o pouhé dva dny později se jim podařilo na tento úspěch navázat. Písečtí hokejisté odstartovali skupinu O baráž výtečně a z Benátek nad Jizerou si přivezli tři body za vítězství 5:3.
1.kolo, středa 20.2.2013, 17:30
(1:1, 2:0, 0:4)

Ohlasy trenérů

Vladimír Čermák, Benátky nad Jizerou: "Sám si to neumím vysvětlit. To, co jsme předvedli, je ostuda. Naši hráči by se měli stydět a sáhnout si do svého svědomí. Příští zápas by to měli napravit. Spokojeni můžeme být akorát s druhou třetinou, kdy jsme naši aktivitu brankově vyjádřili. Místo, abychom na to navázali, začali jsme hrát chaoticky."

Jiří Kudrna, IHC Písek: „Dnešní utkání se nám pochopitelně hodnotí dobře. V první třetině jsme byli aktivnějším týmem. Inkasovali jsme sice úplně zbytečný první gól, ale do přestávky se nám podařilo vyrovnat.Ve druhé části nám Benátky i díky několika přesilovkám odskočily na dva góly, což je pochopitelně dostalo do sedla. Naopak my jsme své šance, kterých jsme opět měli poměrně dost, nevyužili. V tu chvíli to vypadalo na další z řady našich zápasů, ve kterých nedokážeme poměrně kvalitní výkon efektivně využít a dotáhnout k bodům. Naštěstí to tentokrát bylo jiné. Odehráli jsme třetí třetinu jako z říše snů. Předčili jsme v ní soupeře po všech stránkách, dokázali dát čtyři hezké góly a zaslouženě jsme si došli pro tři body. Nesmírně si toho ceníme a všichni kluci si tentokrát zaslouží uznání. Doufám, že dokážeme navázat na naše poslední dvě vítězství i v sobotu proti Berounu.“