Menu Další Zavřít Zavřít
REPORT ZÁPASU
     18.12.2019       Petr Eliáš

Kolín u Otavy dominoval

Předehrávka posledního kola Písku nevyšla. Favorizovaný Kolín u Otavy potvrdil roli, do které ho staví pohled na tabulku. Středočeši trpělivě navyšovali náskok, který se zastavil až na hranici šesti branek. Domácí se neprosadili ani jednou.
27.kolo, středa 18.12.2019, 19:00
(0:1, 0:3, 0:2)

Komentář

V první třetině měli navrch hosté. I když se rozjížděli pomaleji, nakonec nastolili své tempo a měli i několik zajímavých šancí. Jednu takovou využil pěknou ranou k pravé tyči nad Křížovu vyrážečku Jan Stehlík. Aktivní Středočeši pak prověřili gólmana Kříže ještě pár pěknými pokusy, ale do přestávky už se neprosadili. Do kabin šli hráči za stavu 0:1.

Dominance kozlů pokračovala také ve druhém dějství, které hosté opanovali rozdílem tří branek. Nejprve mířil dobře pod lapačku Patrik Mašín a chvíli po polovině základní hrací doby uspěl s dělovkou i Samuel Dotter. V závěru prostřední třetiny uspěl v samostatném úniku David Šafránek, který si vychutnal Kříže blafákem do bekhendu – 0:4.

Takřka v nezměněné podobě se odehrála třetí třetina, ve které hosté z Kolína přidali další dvě branky. Nejprve šikovně tečoval před bezmocným Křížem Robin Martínek a v závěru pár vteřin před koncem upravil na konečných 0:6 v úniku Patrik Mašín.