Kolín u Otavy dominoval

Předehrávka posledního kola Písku nevyšla. Favorizovaný Kolín u Otavy potvrdil roli, do které ho staví pohled na tabulku. Středočeši trpělivě navyšovali náskok, který se zastavil až na hranici šesti branek. Domácí se neprosadili ani jednou.
2. liga mužů - sk. Střed, 27. kolo, st 18.12.2019
Kolín
0:6
0:1, 0:3, 0:2
Písek: Kříž – Tintěra, Košař, Sivek, Šafář, Turek, Najman – Matějka, Arnošt, Bednařík, Novák, Karbulka, Bárta, Egert, Petřík, Rod, Strnad
Kolín: Sejpal – Hanzl, Sladký, Jelínek, Pýcha, Dotter, Březina, Barták, Havelka – Mašín, Jankovský, Semirád, Martínek, Zumr, Kysela, Němec, Malý, Vaňkovský, Stehlík, Kozák, Šafránek

V první třetině měli navrch hosté. I když se rozjížděli pomaleji, nakonec nastolili své tempo a měli i několik zajímavých šancí. Jednu takovou využil pěknou ranou k pravé tyči nad Křížovu vyrážečku Jan Stehlík. Aktivní Středočeši pak prověřili gólmana Kříže ještě pár pěknými pokusy, ale do přestávky už se neprosadili. Do kabin šli hráči za stavu 0:1.

Dominance kozlů pokračovala také ve druhém dějství, které hosté opanovali rozdílem tří branek. Nejprve mířil dobře pod lapačku Patrik Mašín a chvíli po polovině základní hrací doby uspěl s dělovkou i Samuel Dotter. V závěru prostřední třetiny uspěl v samostatném úniku David Šafránek, který si vychutnal Kříže blafákem do bekhendu – 0:4.

Takřka v nezměněné podobě se odehrála třetí třetina, ve které hosté z Kolína přidali další dvě branky. Nejprve šikovně tečoval před bezmocným Křížem Robin Martínek a v závěru pár vteřin před koncem upravil na konečných 0:6 v úniku Patrik Mašín.