Menu Další Zavřít Zavřít
REPORT ZÁPASU
     22.01.2020       Martin Dokulil

Králové nestačili na domácí David Servis, ale z vyrovnaného boje si odváží cenný bod

Ve středečním kole odcestovali Králové na led svého věčného rivala z ČB. David Servis se ujal vedení už na začátku první části. Hostům se podařilo ještě v první třetině srovnat. Ve druhé ani třetí třetině žádná branka nepadla, i když oba týmy měly několik možností v početních výhodách. Rozhodlo až prodloužení, ve kterém více štěstí stálo na domácích hokejkách a tak výhru nakonec slaví hokejisté z Českých Budějovic.
32.kolo, středa 22.1.2020, 18:00, Zimní stadion ČB
(1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)

Komentář

Do zápasu vstoupili lépe domácí, kdy už ve čtvrté minutě poslal kotouč za brankovou čáru kapitán Šulčík, po přihrávce Marka. Píseckému áčku se podařilo srovnat na 1:1 ještě v první části, kdy po zákroku na hráče hostů šel odsedět menší trest Škopek. Početní výhodu dokázal zužitkovat Rod poté, co mu na tento gól přihráli jeho spoluhráči Bárta s Čížkem.

Ve druhé třetině hrály oba celky dvě přesilové hry, ale žádná z nich nebyla využita a po čtyřiceti minutách se šlo do kabin za vyrovnaného stavu.

Ve třetím dějství bylo na obou stranách několik vyloučených, ale ani jeden z týmů nedokázal vsítit gól a zápas rozhodnout. Po krátké přestávce se šlo do prodloužení.

V něm v 63. minutě rozhodl domácí Sičák, který dal vítězný gól do branky hostů.