Bruslaři otočili vývoj za necelých osm minut, mladí Králové padli o jediný gól

Ve čtvrtečním podvečeru se odehrál souboj v Kotlině. Jihočeši otevřeli skóre v 10. minutě zásluhou Hanzáka. Bruslaři se dlouho trápili, díky skvělému výkonu Schacherla a po dvou třetinách nedokázali srovnat krok. Vyrovnání přišlo až v poslední části, když hráli domácí přesilovku, kterou zužitkoval Windegger. V 52. minutě dokonal obrat Nový a havlíčkobrodští zvítězili nejtěsnějším rozdílem.
Liga juniorů 23/24 - skupina Západ, 38. kolo, čt 29.2.2024, Zimní stadion Kotlina, Havlíčkův Brod
BK Havlíčkův Brod
IHC Králové Písek
2:1
0:1, 0:0, 2:0
Branky a nahrávky: 45. Windegger (Vaněček, Dvořák), 52. Nový (Kuchta, Krejčí) – 10. Hanzák (Smetana, Kretschmer). Rozhodčí: Martin Vepřovský – Pavel Kolář, Jan Kopecký. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. Diváci: 69. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 2:1.
BK Havlíčkův Brod: Černý (Novák) – Pražák, Kuchta (C), Novotný, Vaněček, Chymo – Janko (A), Nový, Krejčí (A) – Dvořák, Fiala, Windegger – F. Kozlík, Machač, Kraučuk. Trenér: Václav Adam.
IHC Králové Písek: Schacherl (Císař) – Tolar, Smetana, Lukáš, Prušák, Velíšek (C), Kozel, Čunát – Pittr, M. Kozlík, Kretchmer, Dubský (A), Jeník, Pospíchal, Hanzák, Hohenberger, Škrdlant, Kurfürst, Sládek (A). Trenér: Václav Šrámek.