Dorost nestačil na domácí Baník

V úvodní třetině se Sokolov ujal vedení už ve druhé minutě zásluhou Rybára v přesilovce. O tři minuty později to bylo 2:0, kdy se přesně trefil Milička. V prostřední části snížil v čase 32:44 Kysilka. Baník si utkání pohlídal, kdy deset minut před koncem navýšil Mičík. A po něm ještě skóre upravil Pecka. Domácí tak vyhráli rozdílem tří branek a mladí Králové odjíždějí s prázdnou.
Liga dorostu 2024/2025, 2. kolo, ne 22.9.2024, Sokolov, Zimní stadion
HC Baník Sokolov
IHC Králové Písek
4:1
2:0, 0:1, 2:0
Branky a nahrávky: 2. Rybár (Pecka, Smatana), 5. Milička (Herout, Mičík), 50. Mičík (Milička), 59. Pecka (Rybár, Moulis) – 33. Kysilka. Rozhodčí: Denis Turhobr — Maxmilián Hošťálek, Matěj Straka. Vyloučení: 7:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 35. Průběh utkání: 1:0, 2:0, 2:1, 3:1, 4:1.
HC Baník Sokolov: R. Novák (A. Hengerič) — F. Ulrych, D. Iuzeev, F. Nešvera, M. Herout, A. Smatana, A. Moulis — N. Kursa, P. Opat, P. Kukla, M. Dulovec, M. Vogel, S. Milička, D. Mičík, J. Kratejl, T. Beran, A. Rybár, J. Pecka
IHC Králové Písek: J. Pek (F. Jeřábek) — O. Hejda, J. Antoš, J. Smolena, L. Marian, J. Hašek, Š. Máče, J. Chaloupka — M. Müller, V. Čapek, V. Kysilka, J. Podrabský, M. Rod, M. Tuček, M. Kořánek, M. Štěpán, A. Valvoda