Dorostenci prohráli v Hradci Králové

Starší dorostenci odehráli v pátek další zápas. Tentokrát zavítali na led Hradce Králové. S tímto soupeřem se naši střetli letos dvakrát a v obou předchozích utkání prohráli, nejprve 8:1 a pak o sedm kol později na vlastním ledě 1:6. Písečtí se ze začátku drželi dobře, po první třetině svítilo na ukazateli skóre 2:1 pro domácí tým. Ve druhé části už východočeský celek odskočil na rozdíl tří branek, po dvou třetinách byl stav 5:2. V závěrečné části přidali domácí ještě dvě branky a tak všechny tři body zůstali v Hradci za výsledek 7:3. O branky Písku se postarali Volf, Korous a Paukner.
Extraliga staršího dorostu, 19. kolo, pá 13.11.2009
Hradec Králové
7:3
2:1, 3:1, 2:1
Branky a nahrávky: 4. Ropický (Stříteský, Čáp), 16. Gabriel (Valášek, Filip), 22. Janoušek (Půlpán, Čáp), 37. Pánek (Světlík, Filip), 39. Filip (Červený, Valášek), 48. Ropický (Čáp, Valášek), 58. Půlpán (Ropický, Čáp) - 20. Volf (Korous, Homola), 35. Korous, 46. Paukner (Volf). Rozhodčí: Kukeně - Kobr, Buček. Vyloučení: 7:7. Využití: 3:3. V oslabení: 1:0. Diváci: 80. Střely na branku: 71:30. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 5:2, 5:3, 7:3.
Hradec Králové: Pavelka - Pánek, Kopsa, Kováč, Pilař, Čáp, Červený, Poláček - Gabriel, Ropický, Půlpán, Filip, Havelka, Stříteský, Bartoň, Janoušek, Světlík, Valášek.
Písek: Lehečka - Jirků, Andrlík, Pícha, Hřebíček, Turek, Kubec, Lejsek, Hrubý - Paukner, Slabý, Korous, Radosta, Šoltés, Hanus, Vejda, Volf, Homola, Homolka.