Dorostenci si v Českých Budějovicích zastříleli, čisté konto pro Švehlu

Dorostenci v neděli odcestovali do jihočeské metropole, kde sehráli duel s HC DDM ČB. Ihned v první třetině ukázali svěřenci trenéra Hejla své střelecké umění a stav po dvaceti minutách činil 6:0! Další tři zásahy přidali hráči od Otavy ve druhé části a v závěrečné dvacetiminutovce kotouč přešel brankovou čáru ještě čtyřikrát. Písečtí dorostenci si tedy zaslouženě odvážejí tři body a brankář Švehla čisté konto.
Liga dorostu 2020/2021, 4. kolo, ne 20.9.2020
DDM ČB
0:13
0:6, 0:3, 0:4
Branky a nahrávky: 2. Seidl (Císař), 3. Sopek (Koška, Hlaváček), 4. Koška (Častoral), 6. Bouška (Bejšák), 9. Seidl (Bouška), 14. Hlaváček (Koška, Sopek), 28. Novotný (Seidl), 29. Dušek (Bejšák), 40. Bejšák (Koška), 51. Seidl (Velíšek), 51. Seidl (Císař), 58. Sopek (Hlaváček), 60. Hlaváček (Bouška). Rozhodčí: Filip Svoboda — Daniel Dudáček, Matěj Votruba.
DDM ČB: M. Hosnedl — A. Votruba, J. Melichar, J. Ondřich, P. Baier, V. Taraba — A. Vegešová, P. Čevora, V. Volavka, J. Kretschmer, P. Matásek, L. Fürst, F. Soukup, D. Kapr, T. Nosek
Písek: M. Švehla, D. Novák — M. Dušek, M. Velíšek, V. Častoral, Z. Brousil, L. Čunát, M. Koutník, J. Junek — J. Seidl, T. Hlaváček, T. Koška, M. Sopek, J. Bejšák, P. Bouška, M. Císař, J. Novotný, P. Kašpar