Duel s dramatickým závěrem skončil vítězstvím píseckých juniorů!

Písečtí junioři odcestovali k další bitvě do Prahy, kde se utkali s Kobrou. Nepříjemný soupeř kousal hlavně v závěrečné třetině, neboť po čtyřiceti minutách bylo skóre příznivé pro Krále, kteří vedli 4:0 a už to vypadalo, že Písek dohraje posledních dvacet minut v klidu. To se ale nestalo a svěřenci trenéra Hájka zaveleli k obratu. Kontaktní branka na 3:4 padla tři minuty před koncem a naštěstí pro Písek už vyrovnávací branka nepadla. Mladí Králové si po této výhře upevnili první příčku ve skupině a na druhou Chrudim mají náskok šesti bodů. Za Písek se v tomto klání prosadili Ryba, Kříž, Pitel a kapitán týmu Kurfürst.
Liga juniorů 2021/2022, 22. kolo, pá 3.12.2021, Praha - Kobra, Zimní stadion HC Kobra Praha
Kobra Praha
3:4
0:0, 0:4, 3:0
Branky a nahrávky: 45. Štípek (Novák), 57. Čermák (Štípek), 58. Svoboda (Borodenko, Rejna) – 26. Ryba (Kreuzman, Hollar), 29. Kurfürst (Kreuzman, Hollar), 31. Kříž (Kurfürst), 36. Pitel (Ryba). Rozhodčí: Pastier – Horažďovský, Stacho. Vyloučení: 6:2. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 43. Průběh utkání: 0:4, 3:4.
Kobra Praha: Iliev (41. Peyerl) – Cichoň, Menzel, Svach, Kalajev, Vinš – Štípek, Ribarovski, Svoboda, Borodenko, Bauer, Černý, Čermák, Rejna, Novák Trenér: Jiří Hájek
Písek: Vondráš (Kadlec) – Dohnal, Kulvejt, Hail, Kurfürst (C), Kouba – Sládek, Lechnýř, Kříž, Ryba, Hrakholski, Hála, Hollar (A), Dubský, Kreuzman, Hlaváček, Pitel, Mikeska Trenér: Lukáš Tramba