Extraligová Plzeň juniory z Písku nešetřila

Extraligoví šampioni z Plzně u Otavy potvrdili příslušnost k české juniorské elitě a tým Králů z Písku porazili v přípravě 3:10. Posbírané zkušenosti proti silnému týmu se ale budou v těžké ligové skupině svěřencům kouče Volfa hodit.
Příprava juniorů, přát., čt 18.8.2022
Písek
Plzeň
3:10
1:3, 2:3, 0:4
Branky a nahrávky: 17. Pitel (Sabionoik), 30. Reiser (Sypla), 36. Řehoř - 15. Titlbach (Korčák), 16. Sabionoik (Kreuzman), 17. Kreuzman (Kaiser), 29. Kučera (Soukup), 31. Eichler (Titlbach, Korčák), 39. Kreuzman (Borák, Korčák), 42. Kaiser, 49. Jánský (Kaiser), 53. Kreuzman (Jánský, Titlbach), 54. Korčák (Borák, Eremiáš).
Písek: Jansa (Tesař) - Cháb, Šindelář, Pitel, Cícha, Lechnýř, Reiser, Hořejší, Řehoř, Sypla, Zralý, Hlaváček, Zátopek, Sládek, Velíšek, Polák, Bejšák, Bouška, Koutník, Sabionoik
Plzeň: Korytar (Bočan) - Jánský, Kubíček, Hodinář, Buzek, Jiříček, Skok, Eichler, Mazanec, Borák, Soukup, Titlbach, Eremiáš, Korčák, Pešek, Kučera, Beránek, Kreuzman, Kaiser, Řehoř, Sabioniok, Hořejší.

Ohlasy trenérů

Radek Volf (IHC Písek):

Petr Vojan (HC Plzeň): „Měli jsme s tímto utkáním nějaký záměr – hlavně jsme chtěli vidět kluky, které jsme kvůli účasti v reprezentacích neměli déle na očích. Zkoušeli jsme i různé varianty sestavy. Musíme zlepšit důraz v předbrankovém prostoru a kvalitu na hokejkách, která se mi zatím moc nelíbí. Jsme už měsíc na ledě a měli bychom v tom být lepší. Nesmíme soupeře tak pouštět do šancí, kluci si musejí srovnat v hlavě, jestli měli úplně stoprocentní přístup. Aktuálně jsme na konci přípravy – pojedeme na zápas do Karlových Varů a v příštím týdnu nás čekají poslední dvě přípravná utkání, kde už chceme mít finální sestavu. S tou pak půjdeme do extraligy.“

Fotogalerie

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy