JUN: Partie s Bruslaři skončila výhrou hostů

Domácí ligový zápas píseckým juniorům nevyšel. I když dlouho drželi s Havlíčkovým Brodem nadějné skóre, sami se nedokázali gólově prosadit. Branku dostali hned v první minutě, jednobrankový rozdíl svítil na tabuli skoro až do konce druhé třetiny, ale v poslední minutě hosté udeřili v oslabení. Výhru 3:0 pečetil Havlíčkův Brod v závěru zápasu trefou do prázdné branky při písecké power-play.
Liga juniorů 22/23, 8. kolo, pá 7.10.2022, Zimní stadion Písek
Havl. Brod
0:3
0:1, 0:1, 0:1
Branky a nahrávky: 1. Hrdlička (Coufal, Kupriianov), 40. Kupriianov (Coufal), 59. Coufal (Kupriianov). Rozhodčí: Trnka – Jindra, Tuháček. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1.
Písek: Tesař (Jansa) – Dohnal, Velíšek, Bouška, Sabiniok, Hlaváček, Sládek, Šindelář, Zátopek, Mikeska, Polák, Dubský, Řehoř, Kaiser, Cháb, Reiser
Havl. Brod: Sigmund (Kukeně) – Jeletz, Zych, Besmák, Kuchta, Topol, Bezpalec, Vaněček, Kurlvašr, Niederhafner, Kupriianov, Coufal, Janko, Holenda, Machovský, Krejčí, Hrdlička, Mach