Junioři nezastavili černou venkovní sérii ani proti Táboru

Junioři prohráli i v Táboře a jejich venkovní série bez bodu se stále naplňuje. Na ledě táborských kohoutů se ale utkání hrálo dlouho vyrovnané. Až ve druhé části se Tábor dostal do vedení, které ve třetí třetině ještě navýšil. Písek ale měl mnoho vyložených šancí, které nevyužil a po prohře 3:1 se musí soustředit na další utkání s Velkými Popovicemi, které se odehraje v pátek.
Liga juniorů, sk. střed, 8. kolo, ne 12.10.2014
Tábor
3:1
1:1, 1:0, 1:0
Branky a nahrávky: 6. Blažek (Novotný), 38. Blažek (Hlaváč, Novotný), 51. Veřtát (Pejša) - 12. Skala (Koutenský). Rozhodčí: Hornáček - Flegl, Polonyi. Vyloučení: 6:4, navíc Bílek osobní trest na 10 minut + osobní trest do konce utkání, navíc TS (PIS). Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 30. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1.
Tábor: Sochor - Nehoda, Pejša, Horák, Mikš, Bílek, Pospíchal, Šašek, Novotný, Blažek, Slavík, Hlaváč, Žilinčík, Veřtát, Hájek, Hlaveš.
Písek: Pekárek - Kajtman, Hřebíček, Šergl, Holub, Koutenský, Frühauf, Březina, Flegl, Šmíd, Bartůněk, Horažďovský, Paukner, Duchoň, Skala, Vlk, Volf.