Junioři přivezli dva body z Chrudimi!

Písečtí junioři sehráli páteční duel v Chrudimi, kde byla k vidění vyrovnaná hokejová partie, která po šedesáti odehraných minutách nenašla vítěze. V prodloužení se štěstí usmálo na Krále, kteří do Písku vezou dva bodíky. V základní hrací době se prosadili Zátopek s Postlem. Výhru v prodloužení vystřelil střelec úvodní branky Jan Zátopek.
Liga juniorů 24/25, 10. kolo, pá 18.10.2024
HC Chrudim
IHC Králové Písek
2:3
1:0, 0:1, 1:1 - 0:1
Branky a nahrávky: 15. Novosad (Novák, Matýs), 46. Macas (Matýs, Straka) – 29. Zátopek (Zapatero, Škrdlant), 52. Postl (Velíšek), 62. Zátopek (Novák, Velíšek). Rozhodčí: Martin Vepřovský — Pavel Kolář, Patrik Landsmann. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 49. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3pp.
HC Chrudim: A. Pithart (M. Etflaiš) — M. Straka, M. Dvořák, J. Krejčík, E. Pazdera, T. Novosad, J. Chabada — M. Kafka, M. Chvojka, D. Matýs, M. Mikeska, J. Zdeněk, V. Tvrdík, J. Novák, M. Jedlička, J. Bolehovský, M. Černý, Z. Kasal, M. Macas, T. Dvořák
IHC Králové Písek: M. Císař (A. Podrabský) — J. Lukáš, L. Novák, D. Matějka, L. Čunát, M. Velíšek, J. Jaroš — M. Mikeska, H. Perez Zapatero, M. Trefil, V. Škrdlant, M. Živnůstka, L. Muška, J. Seidl, M. Denk, J. Zátopek, R. Jeník, D. Postl, J. Kurfürst