Junioři slaví třetí výhru v řadě, Bruslaře porazili v Kotlině

Hokejisté v pátečním podvečeru narazili na Havlíčkův Brod. Ten na svém stadionu prohrával od třetí minuty. Na konci první části přišlo vyrovnání gólem do šatny. V druhé periodě šli znovu do vedení Jihočeši. V poslední třetině devět minut před koncem žluto-modří zvýšili dalším bodem. Domácí dokázali dát už jen jednu branku a tak si Písek odváží cennou výhru.
Liga juniorů 22/23, 19. kolo, pá 2.12.2022, Havlíčkův Brod, Zimní stadion Kotlina
Havl. Brod
2:3
1:1, 0:1, 1:1
Branky a nahrávky: 20. Přidal (Kuprijanov, Kuchta), 59. Přidal (Krejčí) – 3. Hlaváček (Dubský, Cháb), 32. Hořejší (Čančura), 51. Čunát (Hořejší). Rozhodčí: Vepřovský – Hájková, Obr. Vyloučení: 6:5. Využití: 2:1. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 1:3, 2:3.
Havl. Brod: Sigmund (Havlík) – Besmák (A), Vaněček, Kuchta (C), Topol, Bezpalec, Kutlvašr, Jeletz – Přidal, Kuprijanov, Hrdlička – Krejčí, Dymák, Pilař – Janko, Holenda, Bulík – Routa, Niederhafner, Machovský Trenér: Václav Adam.
Písek: Korytar (Tesař) – Zralý, Šipla, Polák (A), Čančura, Cícha, Čunát, Dohnal – Kaiser, Fencl, Hořejší, Cháb (C), Strnad, Hlaváček, Reiser, Sládek, Lechnýř (A), Šindelář, Zátopek, Dubský Trenér: Lukáš Trabma