Junioři urvali vítězství proti Ústí nad Labem!

Po neúspěšném utkání v Přerově odcestovala písecká juniorka do Ústí nad Labem, kde sehráli více než vyrovnanou partii s tamním celkem. Do zápasu vstoupili lépe žluto-modří hokejisté, kteří již po čtyřech minutách vedli 2:0. Hokejisté Ústí se však nevzdali a pět minut před první sirénou dvakrát skórovali a dotáhli se tak na svého soka. Obránce Adam Ryba však vrátil ještě v první periodě svému týmu vedení. V prostřední části padla pouze jedna branka, a to na straně domácích. Do poslední dvacetiminutovky se šlo tedy za stavu 3:3. Velikou příležitost ke skórování mělo Ústí, ale písecký obránce odzbrojil ujíždějícího útočníka a z následující akce Písku padla branka, o kterou se postaral produktivní Ondřej Pešek, který rozhodl o vítězství.
Liga juniorů 2021/2022, 6. kolo, pá 1.10.2021
Ústí nad Labem
3:4
2:3, 1:0, 0:1
Branky a nahrávky: 15. Filip (Gašpar, Macel), 16. Gašpar (Macel), 29. Nedoma (Gašpar, Macek) – 4. Hollar (Pitel), 5. Krasanovský (Pešek), 17. Ryba, 48. Pešek (Krasanovský). Rozhodčí: Mareš – Serbus, Janíček. Vyloučení: 5:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 83. Střely na branku: 37:32. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4.
Ústí nad Labem: Ježek (Tuček) – Martínek, Filip, Polata (C), Hynek, Česnohlídek, Kuchler – Bár, Koval, Tot (A), Nedoma, Macel (A), Macek, Kredl, Špaček, Gašpar
Písek: Kadlec (Lokajíček) – Kulvejt (A), Polák, Dohnal, Kurfürst (C) – Kovařík, Pitel, Krasanovský, Lechnýř, Kouba, Ryba, Sládek, Hollar (A), Mikeska, Pešek, Hála, Kreuzman, Braun