Junioři ztratili zápas v závěru

V neděli se junioři Písku představili na Kladně, kde s tamním výběrem sehráli vyrovnanou partii. Domácí se ujali jednobrankového vedení v první třetině a odpověď hokejistů od řeky Otavy přišla až deset minut před koncem zápasu. V závěrečné pětiminutovce ale Kladno třikrát skórovalo a dokráčelo si pro tříbodové vítězství.
Liga juniorů 24/25, 11. kolo, ne 20.10.2024
Rytíři Kladno
IHC Králové Písek
4:1
1:0, 0:0, 3:1
Branky a nahrávky: 18:11 Petřík (Vimmer, Šeba; 5/4), 55:02 Šíma (Sém; 5/5), 55:33 Rybár (Beran; 5/5), 59:59 Vishneuski (Kut; 5/5) – 51:08 Postl (Seidl, Novák; 5/5). Rozhodčí: Macel – Kurtin, Beneš. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1.
Rytíři Kladno: Hájek – Trojna, Pašek, Málek, Šátek, Šeba, Marek, Krása – Petřík, Friš Lorber, Šíma, Šabada, Kut, Rybár, Beran, Kulich, Vishneuski, Sém, Vimmer, Nedvěd
IHC Králové Písek: Císař – Lukáš, Novák, Jaroš, Matějka, Čunát, Velíšek – Jeník, Perez Zapatero, Škrdlant, Živnůstka, Muška, Seidl, Denk, Mikeska, Zátopek, Postl, Kurfürst, Trefil