Juniorka těsně přehrála Havlíčkův Brod

Po domácím nezdaru v derby se junioři doma představili i v neděli a vyzvali Havlíčkův Brod. Hosté po dvou třetinách vedli o jednu branku, avšak mladí Králové v poslední části zabrali a dokráčeli si pro těsné jednobrankové vítězství, na kterém se střelecky podíleli Zátopek s Lukášem. Poslední jmenovaný se ve třetí třetině dvakrát prosadil.
Liga juniorů 24/25, 7. kolo, ne 6.10.2024
IHC Králové Písek
BK Havlíčkův Brod
3:2
1:0, 0:2, 2:0
Branky a nahrávky: 14. Zátopek (Škrdlant, Čunát), 58. Lukáš (Škrdlant, Kozlík), 60. Lukáš (Zátopek, Postl) – 22. Kytka (Kříž), 25. Nový (Kytka). Rozhodčí: Martin Šperl — Michal Rubáš, Robert Schmiedt. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 104. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2.
IHC Králové Písek: J. Novák (M. Císař) — J. Lukáš, L. Novák, V. Dvořák, D. Matějka, L. Čunát, M. Velíšek, J. Jaroš — J. Zátopek, M. Trefil, V. Škrdlant, M. Živnůstka, L. Muška, M. Kozlík, M. Denk, M. Mikeska, R. Jeník, D. Postl, J. Kurfürst
BK Havlíčkův Brod: O. Málek (M. Beran) — M. Slavíček, P. Kříž, P. Konvalina, D. Holas, D. Podroužek, V. Tomica — D. Kraučuk, F. Kozlík, M. Dvořák, P. Ostrý, O. Fink, T. Havlíček, L. Nový, P. Hospodka, Š. Adamec, M. Janko, D. Chromý, D. Kytka