Králové slaví výhru, proti Energii rozhodly až nájezdy

V sobotním 5.kole na kluziště k Otavě zavítaly Karlovy Vary. Ty se ujaly vedení v 11. minutě zásluhou France. O sedmnáct minut později se v 2. třetině radoval Franc podruhé a hosté už vedli 0:2. V čase 28:47 dal kontaktní branku Kořánek. O čtyři další minuty ten samý hráč srovnal další střelou na 2:2. Ve 42. minutě si po další akci připsal hattrick Franc a znovu poslal svůj tým do jedno-brankového vedení. Srovnání přišlo necelé dvě minuty před sirénou, kdy přesně zakončil Valvoda. Po 3. periodách se šlo do prodloužení, ve kterém nikdo nerozhodl. V samostatných nájezdech rozhodl domácí Matěj Štěpán.
Liga dorostu 2024/2025, 5. kolo, so 5.10.2024, Písek, Zimní stadion
IHC Králové Písek
HC Energie Karlovy Vary B
4:3sn
0:1, 2:1, 1:1 - 0:0
Branky a nahrávky: 29. Kořánek (Valvoda, Hejda), 33. Kořánek (Hejda, Štěpán), 59. Valvoda (Štěpán, Hejda), rozh. náj. Štěpán (TS) – 11. Franc, 28. Franc (Benda, Kubík), 42. Franc (Malone, Benda). Rozhodčí: Daniel Horažďovský — Jan Zahradníček, Eliška Bublíková. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:1. Diváci: 75. Průběh utkání: 0:1, 0:2, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 4:3.
IHC Králové Písek: F. Jeřábek (J. Pek) — O. Hejda, Š. Máče, M. Ramajzl, J. Hašek, P. Salaba, M. Dvořák, J. Antoš — M. Müller, A. Hašek, D. Záviš, J. Podrabský, R. Sedláček, M. Kořánek, M. Štěpán, A. Valvoda, V. Čapek.
HC Energie Karlovy Vary B: O. Maňák (L. Kalčík) — A. Chlapovič, Š. Haak, M. Kubík, M. Pavlis, J. Postl, D. Schrottenbaum — K. Balbyshkin, A. Benda, T. Malone, M. Vaňourek, J. Kubát, J. Staněk, L. Pech, D. Franc, D. Krček, L. Mensator.