Mladí Králové na domácí Slavii nestačili

V nedělním 30. kole se na ledové ploše v Edenu hrál další souboj mezi juniory. Slavia se v úvodních šesti minutách trefila třikrát, ve druhé periodě zvýšila náskok o další gól. Čtyři minuty před druhou sirénou snížili Králové. Ve třetí třetině upravil ještě skóre hokejista Slavie a ta tak jasně přehrála písecký výběr.
Liga juniorů 23/24 - skupina Západ, 30. kolo, ne 21.1.2024, Praha, Zimní stadion Eden
HC Slavia Praha
IHC Králové Písek
5:1
3:0, 1:1, 1:0
Branky a nahrávky: 3. Vašíček (Krums, Polák), 5. Vosmík (Sýkora, Štípek), 6. Polák (Sýkora), 27. Vašíček (Krums, Málek), 59. Krums (Brotánek, Sýkora) – 36. Hofrajtr (Tolar, Seidl). Rozhodčí: Jan Červenka — Zbyněk Karda, Michal Kubas. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:1. Diváci: 65. Průběh utkání: 1:0, 2:0, 3:0, 4:0, 4:1, 5:1.
HC Slavia Praha: J. Tesař (M. Papež) — T. Brotánek, T. Jokl, F. Hron, J. Sýkora, J. Málek, O. Hubinka — N. Filip, K. Sander, A. Vosmík, V. Štípek, D. Hlavička, E. Krums, M. Vašíček, R. Štípek, D. Hasman, V. Polák, A. Skalský, M. Janoušek, D. Kříženecký.
IHC Králové Písek: A. Schacherl (M. Císař) — J. Lukáš, M. Smetana, A. Prušák, T. Šipla, M. Velíšek, L. Čunát, V. Tolar — O. Sládek, D. Hohenberger, J. Seidl, A. Hofrajtr, M. Kozlík, J. Kretschmer, A. Dubský, J. Zátopek, J. Pospíchal, J. Hanzák, V. Škrdlant.