Mladí Králové nestačili na výběr z Prahy

V úvodní části poslal svůj tým do vedení Lysák ve 13. minutě. O necelé dvě minuty později přišlo srovnání střelou Kořánka. Od druhé periody se už gólově prosadila jen Hvězda, která vsítila dalších pět branek. Postupně se prosadil znovu Lysák. Dva zásahy přidal Ducháček. Po nich ještě navýšil Hlávka a Skrebela. Domácí tak jasně přehráli písecké a všechny body zůstávají v hlavním městě.
Liga dorostu 2024/2025, 6. kolo, pá 18.10.2024, Praha - Hvězda, Zimní stadion HC Hvězda Praha
HC Hvězda Praha
IHC Králové Písek
6:1
1:1, 2:0, 3:0
Branky a nahrávky: 13. Lysák, 23. Lysák (Musil), 27. Ducháček (Pelikán), 44. Hlávka, 45. Ducháček (Pelikán, Musil), 47. Skrebela – 15. Kořánek (Hašek, Valvoda). Rozhodčí: Patrik Jaška — Patrik Goltsch, František Pěkný. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 39. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 3:1, 4:1, 5:1, 6:1. .
HC Hvězda Praha: J. Vaculík (J. Bouška) — K. Preisler, A. Zamrzla, R. Musil, A. Ježek, K. Bláha, J. Tolar — K. Bosák, M. Skrebela, A. Denysenko, J. Hlávka, M. Lysák, J. Kalla, M. Šlechta, T. Stejskal, A. Ducháček, M. Pelikán.
IHC Králové Písek: J. Pek (F. Jeřábek) — O. Hejda, M. Ramajzl, J. Hašek, L. Marian, J. Chaloupka, J. Smolena, J. Antoš — M. Kořánek, A. Hašek, J. Shrbený, M. Rod, J. Podrabský, R. Sedláček, M. Müller, M. Štěpán, A. Valvoda, V. Čapek