Mladí Králové těsně přetlačili Poděbrady

V pátečním boji otevřel skóre ve 13. minutě Petr. Druhá třetina patřila domácím. Na jejím začátku srovnal Štěpán. V 26. minutě se dvakrát prosadil Müller a čtvrtý zásah do klece přidal Hašek. Poděbrady v čase 46:49 daly kontaktní gól díky Beňovi. O šest minut později snížil na jediný bod Beran. Více už toho hosté nestihli a z píseckého ledu odjíždějí bez bodu. Jihočeši tak slaví první výhru v letošní sezóně.
Liga dorostu 2024/2025, 3. kolo, pá 27.9.2024, Písek, Zimní stadion
IHC Králové Písek
HC Poděbrady
4:3
0:1, 4:0, 0:2
Branky a nahrávky: 24. Štěpán, 26. Müller (Rod, Hašek), 26. Müller, 40. Hašek (Kořánek) – 13. Petr (Paďour, Mansfeld), 47. Beň (Hložek), 52. Beran. Rozhodčí: Martin Němec — Karel Císař, Robert Schmiedt. Vyloučení:3:2. Využití: 1:1. Diváci: 78. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 2:1, 3:1, 4:1, 4:2, 4:3.
IHC Králové Písek: F. Jeřábek (A. Podrabský) — O. Hejda, Š. Máče, J. Antoš, J. Smolena, J. Hašek, L. Marian, M. Ramajzl — M. Müller, V. Čapek, R. Sedláček, J. Shrbený, A. Hašek, J. Podrabský, M. Rod, M. Kořánek, M. Štěpán, A. Valvoda.
HC Poděbrady: F. Lahoda (D. Choděra) — A. Svoboda, Š. Chramosta, Š. Havlina, M. Škultety, M. Paďour, J. Mokrý — J. Mansfeld, T. Pletka, J. Černák, J. Hložek, P. Fiala, L. Petr, M. Sedlák, F. Beň, F. Beran.