Písečtí slaví druhou výhru v řadě, vyrovnaný souboj rozhodl nájezdem Müller

Do utkání vstoupila lépe Chrudim, která v polovině úvodní části šla do vedení zásluhou Katzera. O další tři minuty později už to bylo 0:2, to se přesně trefil Šimonek. Domácím se podařilo dát kontaktní branku v závěru 1. třetiny, kdy poslal puk do sítě Podrabský. V čase 27:34 srovnal písecký tým krok, postaral se o to Sedláček. Na začátku poslední části šli domácí poprvé do vedení zásluhou Láfa. Ve 45. minutě chrudimští hokejisté vyrovnali díky Vaškovi. Zápas došel nakonec až do nájezdů, kdy rozhodl písecký Müller.
Liga dorostu 2024/2025, 8. kolo, pá 25.10.2024, Písek, Zimní stadion
IHC Králové Písek
HC Chrudim
4:3sn
1:2, 1:0, 1:1 - 0:0
Branky a nahrávky: 18. Podrabský (Valvoda), 28. Sedláček (Podrabský), 42. Láf (Antoš), rozh. náj. Müller (TS) – 11. Katzer (Řivnáč, Vaško), 15. Šimonek (Vaško, Andrle), 45. Vaško (Šimonek). Rozhodčí: Gabriela Malá — Martin Tvrdík, Tomáš Mečl. Vyloučení: 4:4. V oslabení: 1:1. Diváci: 30. Průběh utkání: 0:1, 0:2, 1:2, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3.
IHC Králové Písek: A. Podrabský (F. Jeřábek) — O. Hejda, T. Jiřík, J. Antoš, J. Hašek, J. Chaloupka, L. Marian — R. Sedláček, V. Čapek, M. Tuček, D. Záviš, T. Láf, E. Janovský, J. Podrabský, M. Rod, M. Müller, M. Štěpán, A. Valvoda
HC Chrudim: Š. Pavlík (D. Šprync) — M. Urválek, O. Stejskal, Š. Řivnáč, T. Blažek, J. Šurc, M. Franc, M. Neruda — J. Vítek, O. Kačírek, M. Postupa, V. Andrle, P. Šimonek, J. Procházka, Š. Dvořák, Š. Smékal, V. Katzer, O. Vaško