Písečtí v Rocknet aréně nakonec nestačili na Piráty.

V poslední zářijové neděli odcestovali mladí Králové do dalekého Chomutova. Tam úderem dvanácté hodiny vypuklo 4. kolo a domácí si v úvodních dvaceti minutách vypracovali vedení 4:0. V prostřední části se v 23. prosadil i prvně Písek. O sedm minut později znovu Piráti odskočili o další gól. Mezi 34.-35. na rozdíl dvou branek snížili Podrabský a Štěpán. O několik minut později znovu udeřil domácí výběr střelou od Hellera. V následné šanci trefu do šatny vsítil Štěpán a do kabin se šlo za stavu 6:4. Na začátku třetí třetiny naději na srovnání vykřesal Hejda, ale více gólů už chomutovští nedovolili a poslední zářez v čase 55:02 poslal do písecké sítě Stříž.
Liga dorostu 2024/2025, 4. kolo, ne 29.9.2024, Chomutov, ROCKNET ARÉNA "hala B"
Piráti Chomutov
IHC Králové Písek
7:5
4:0, 2:4, 1:1
Branky a nahrávky: 5. Krejčík, 9. Witoš (Matýšek, Danihelka), 17. Ekrt, 19. Hranáč (Peksa), 30. Beran (Krejčík, Beran), 39. Heller (Krejčík, Kharboutli), 56. Stříž (Váňa) – 23. Müller, 34. Podrabský (Smolena), 35. Štěpán (Hejda), 40. Štěpán (Valvoda, Hejda), 41. Hejda (Kořánek). Rozhodčí: David Žižka — Lukáš Sýkora, Petr Žák. Vyloučení: 4:8. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 50. Průběh utkání: 1:0, 2:0, 3:0, 4:0, 4:1, 5:1, 5:2, 5:3, 6:3, 6:4, 6:5, 7:5.
Piráti Chomutov: O. Pinc (J. Chalupský) — M. Beran, A. Falis, A. Hagara, P. Heller, J. Hranáč, J. Matýšek — O. Krejčík, M. Pátek, A. Stříž, I. Snopek, D. Váňa, J. Danihelka, S. Peksa, D. Beran, T. Ekrt, O. Kharboutli, M. Witoš.
IHC Králové Písek: F. Jeřábek (A. Podrabský) — O. Hejda, Š. Máče, M. Ramajzl, J. Antoš, J. Smolena, J. Hašek, L. Marian — A. Valvoda, A. Hašek, J. Podrabský, M. Rod, J. Shrbený, R. Sedláček, M. Kořánek, M. Müller, M. Štěpán, V. Čapek