Písek přestřílel Baník

V nedělním kole do arény Králů přijela Příbram. Ta už v úvodu otevřela skóre po 4. minutách. Domácím se podařilo v první třetině srovnat zásluhou Valvody. Ten samý hráč v čase 14:09 dal druhý gól a poslal svůj tým do vedení. V druhé části srovnal krok Domin. Písečtí přidali a ještě do druhé sirény nasázeli další tři góly. Nejprve přesně zamířil Valvoda a zkompletoval hattrick. Další dva zásahy vystřelil Podrabský. Ve 3. třetině ještě žluto-modří navýšili náskok o další čtyry trefy, když postupně skórovali Štěpán, Hejda, Hašek a Müller. Necelých pět minut před koncem snížil druhým bodem v zápase Domin.
Liga dorostu 2024/2025, 7. kolo, ne 20.10.2024, Písek, Zimní stadion
IHC Králové Písek
HC Příbram
9:3
2:1, 3:1, 4:1
Branky a nahrávky: 9. Valvoda, 15. Valvoda (Štěpán, Hašek), 31. Valvoda (Shrbený, Hašek), 37. Podrabský, 37. Podrabský, 44. Štěpán (Hejda, Müller), 46. Hejda (Štěpán, Hašek), 50. Hašek (Sedláček), 53. Müller (Hejda) – 4. Lukšan (Domin, Želivský), 29. Domin (Werner), 55. Domin. Rozhodčí: Michal Jílek — Milan Jindra, Eliška Bublíková. Vyloučení: 5:8. Využití: 2:2. Diváci: 50. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 4:2, 5:2, 6:2, 7:2, 8:2, 9:2, 9:3.
IHC Králové Písek: A. Podrabský (F. Jeřábek) — O. Hejda, M. Ramajzl, J. Antoš, J. Hašek, T. Jiřík, J. Chaloupka — M. Müller, A. Hašek, J. Podrabský, M. Rod, J. Shrbený, R. Sedláček, M. Kořánek, M. Štěpán, A. Valvoda, V. Čapek
HC Příbram: V. Bláha (M. Švarc) — K. Domin, D. Malík, J. Jungmann, M. Škroud, F. Dostál — J. Řanda, M. Botka, D. Werner, T. Dostál, F. Lukšan, J. Stöhr, T. Mlčoch, J. Sedlář, V. Želivský