Písek těsně prohrál v aréně Baníku

Příbram si na svém ledě vypracovala vedení o tři branky do první poloviny zápasu. Králům se podařilo snížit pět minut před koncem druhé třetiny na rozdíl dvou gólů. Domácí v poslední třetině přidali ještě jednu trefu, o kterou se postaral Šinágl. Tento zásah byl nakonec vítězný, i když Písek dokázal zaznamenat ještě dva body na vyrovnaní už to nestačilo.
2. liga - Západní konference 22/23, 17. kolo, st 16.11.2022, ZS Příbram
Příbram
4:3
1:0, 2:1, 1:2
Branky a nahrávky: 12. Kafka (Saňa, Dragoun), 25. Eret (Káník, Šinágl), 26. Procházka (Urban, Pinkas), 48. Šinágl (Jelínek, Gengel) – 35. Radoš (Koupal, Novák), 56. Prášek (Volf), 58. Volf. Rozhodčí: Valda – Maňák, Hlinka. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:1. Diváci: 420. Průběh utkání: 1:0, 2:0, 3:0, 3:1, 4:1, 4:2, 4:3.
Příbram: Šorf (Čech) – Jelínek, Zdeněk, Zedek, Havlín, Patzelt – V. Matějka, Káník, Dragoun (A), Kafka (A), Eret, Pinkas, Furch, Hasman, J. Procházka, Gengel (C), Šinágl, Urban. Trenér: Pavel Marek
Písek: D. Novák (Kříž) – F. Novák, Dudáček, Radoš (A), Pavlát, Hanus (A), Turek – Hollar, Koupal, Hrakholski, Macháček, Volf (C), Brož, Matiášek, Cháb, Novotný, Bednařík, Prášek, Pouzar. Trenér: Tomáš Matušík